Erguvanlı Ev Logo Erguvanlı Ev Logo
Erguvanlı Ev Oadalar
Erguvanlı Ev

Odalar

Erguvanlı Ev

Odalar

Kuzey Ege'nin Edremit Körfezi'nde yer alan Yeşilyurt Köyü'ndeki küçük otelin odaları, konforlu ve ferah bir konaklama deneyimi sunuyor. Misafirler, Ege'nin serin esintisi eşliğinde huzurlu bir ortamda dinlenme fırsatı buluyor.

Ön Rezervasyon

Ful

Erguvanlı Ev'in ana binasının üst katında yer alan deniz (Kuzey Ege, Edremit Körfezi) ve orman manzaralı, balkonlu, klimalı odadır.

Manolya

Egıuvanlı Ev'in ana binasının üst katında bulunan Kazdağları ile Yeşilyurt ve Küçükçetmi köyleri manzaralı, teraslı ve klimalı oda.

Lavanta

Erguvanlı Ev'in ana binasının üst katında yer alıp, Kaz Dağlarının eteklerindeki çam ormanına bakan, içinde tek kişilik niş odası da bulunan büyük teraslı geniş odadır.

Bahçe Oda

Erguvanlı Ev'in bahçe içerisindeki ek binasnının üst katında bulunan, ayrı girişli, balkonlu, bahçedeki çam ağaçlarına bakan,  bir çift bir de tek kişilik yatağı olan, çocuklu ailelerin de rahat edebileceği, büyük odadır.

Yasemin

Erguvanlı Ev'in ana binasının üst katında yer alan çift kişilik, klimalı, 24 m2 genişliğindeki odadır. Hem deniz (Kuzey Ege, Edremit Körfezi) hem de Kaz Dağlarının eteklerindeki çam ormanı ve zeytin ağaçlarına bakan odanın geniş bir terası bulunmaktadır

Teras Oda

Erguvanlı Ev'in ana binasının üst katında bulunan, üç tarafı camlı, Kaz Dağları, orman ve  deniz (Kuzey Ege ve Edremit Körfezi) manzaralı, bir çift bir de tek kişilik yatağın bulunduğu, klimalı büyük oda.

Küçük Ev

Erguvanlı Ev'in bahçesi içerisinde bulunan, dört kişinin konaklayabileceği iki yatak odası, bir salonu bulunan müstaki ev. Odaları ve terası Kaz Dağlarının eteklerindeki çam ormanına ve erguvan ağaçlarına bakar. Kendine ait terası bir çam ağacının altında bulunur. 

Alt Bahçe

Bahçemizdeki iki katlı müstakil evin alt katında bulunan iki bölmeli suit oda. Güneye, bahçedeki çamlığa bakar. Kendine ait geniş terası var. Yatak odasındaki çift kişilik yatağa ek olarak oturma odasında tek kişilik bir yatağı var. Üç kişinin konaklamasına uygundur.